12 lipca, 2018

O firmie

BIOGAS TECHNOLOGY oferuje usługi w zakresie uruchomienia i monitorowania procesu fermentacji. Ponadto firma zajmuje się doradztwem technologicznym oraz rozwiązywaniem problemów, które pojawiają się podczas eksploatacji biogazowni. 

Świadczymy wsparcie i usługi dla projektowanych, uruchamianych a także funkcjonujących już instalacji biogazowych. Mimo, iż jesteśmy młodą firmą na polskim rynku biogazu, to połączenie niezbędnej wiedzy oraz praktycznego doświadczenia, sprawia, że jesteśmy dobrym partnerem dla właścicieli biogazowni.

Nasza oferta skierowana jest zarówno dla inwestorów, którzy planują budowę lub modernizację dużych instalacji biogazowych, jak również do firm, instytucji i klientów indywidualnych, którzy wymagają wsparcia przed rozpoczęciem realizacji mikro i małych przedsięwzięć.

Doświadczenie i wiedza

Firma BIOGAS TECHNOLOGY funkcjonuje zarówno w obszarze nauki jak i biznesu. Od początku działalności propagujemy rozwiązania przyjazne dla środowiska. Szczególnie ważna jest dla nas popularyzacja produkcji biogazu i budowa nowych instalacji biogazowych w Polsce.

Doświadczenie nabyte we współpracy z przemysłem oraz wiedza naukowa z zakresu fermentacji metanowej potwierdzona licznymi publikacjami, uczestnictwem w międzynarodowych konferencjach naukowych i branżowych oraz udziałem w realizacji badań badawczo-rozwojowych pozwalają nam na kompleksowe rozwiązanie powierzonych przez Państwa zadań. Prowadzimy intensywną współpracę ze środowiskiem naukowym. Pozwala nam to na osiągnięcie synergii pomiędzy nauką i biznesem.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY